Regionkontakter

    1. Vestland

      Terje Wangsholm, Bergen, telefon 41445768


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Terje Wangsholm (NJFF)
      • Styremedlem: Ingrid Otnes (4H)
      • Styremedlem: Endre Helland (NSF)
      • Varamedlem: Edgar Waag (NKK)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk

      Kursstatistikk

      Kursstatistikk
    1. Innlandet

      Ada Bredalen, Elverum, telefon 62425181 / 911 27 732


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Svein Arve Pedersen (NJFF)
      • Kasserer: Gunhild Grønvold (NSF)
      • Styremedlem: Jorunn Kalgård Olsen (Dnh)
      • 1. varamedlem: Margrethe Leikåsen (Dnh)
      • 2. varamedlem: John Erik Hansen (NB)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk

      Kursstatistikk

      Kursstatistikk
    1. Rogaland

      Olav Balle, Stavanger, telefon 51890523 / 936 03 490


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Olav Balle (NSNF)
      • Kasserer: Claudia Gertrud Rofrtmuller (NB)
      • Sekretær: Arne Nordbø (NB)
      • Varamedlem: Tore Gilje (NJFF)
      • Varamedlem: Bente Helen Sørbø (NKK)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk
    1. Oslo/Akershus

      Johs. H. Røinås, Birkeland, telefon 418 51 421


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Johs H. Røinås (NNV)
      • Sekretær: Kirsti Eikenes (NJFF)
      • Kasserer: Kirsten Svendsen (NKK)
      • Varamedlem: Per Sigmund Bø (NB)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk

      Kursstatistikk
    1. Møre og Romsdal

      Magnar Husby, Elnesvågen, telefon 908 49 997


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Magnar Husby (NSNF)
      • Kasserer: Japke Sietske Stobbe (NNV)
      • Styremedlem: Ragnhild Harstad (NSF)
      • Varamedlem: Kari Janne Gjøen (NSNF)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk
    1. Østfold

      Helge Jodalen


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Helge Jodalen (DNT Vannsjø)
      • Sekretær: Alf Disenbroen (Østfold JFF)
      • Kasserer: Jan Remi Hæger (Østsfold JFF)
      • Varamedlem: Anne Marie Fjeldstad (Vålger og Svindal Hagelag)
      • Varamedlem: Bente C. Antonsen (Halden Birøkterlag)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk
    1. Troms

      Per Arne Slettmo, Storsteinnes, telefon 91823326


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      Leder:
      Styremedlem: Anne Kari Eliassen (4H)
      Styremedlem: Alf Brustad (DNT)

      Varamedlem: Per Arne Slettmo (NBS)


    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk
    1. Telemark

      Bjørn Erik Lauritsen, Skien, telefon 916 12 804


      Etter fylkesårsmøtet består styret i fylkesavdelingen av:

      • Leder: Line Funke (4H)
      • Sekretær/kasserer: Maria G Bløndahl (Dnh)
      • Styremedlem: Leila S. Berg (NSNF)
      • Varamedlem: Anne Marit Olsen (NKK)

    2. Fylkesstyre

      Kursstatistikk
    1. Buskerud

      Ingen


    2. Kursstatistikk
    1. Agder

      Ingen


    2. Kursstatistikk

      Kursstatistikk
    1. Trøndelag

      ingen


    2. Kursstatistikk

      Kursstatistikk
    1. Nordland

      Ingen


    2. Kursstatistikk
    1. Finnmark

      Ingen


    2. Kursstatistikk